Webdew web tasarım ve yazılım ekibi Nethizmet Limited Şirketi'nin bir alt çalışma grubudur.

Biz Kimiz?

2000 Senesinde kurulan ve web tasarım, yazılım, adwords ve seo alanında profesyonel hizmetler veren bir firmayız.


Hizmet verdiğimiz alanda daima kaliteli projeler yöneterek, ileriye dönük müşteri memnuniyetini kazanmak ve müşterilerimizinde bizimle sürekli olarak büyümelerini hedef edinmiş bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

Dinamik ve eğitimli, her biri kendi alanlarında profesyonel ekibimiz ile size hizmet vermekten ve gelişen internet sektöründe ayrıcalıklı bir web sitesine sahip olmanızı hedefleyerek, sürekli yanınızda bulunmaktan gurur duyarız.

Neden WEBDEW?

Son Trendlere Göre Tasarımlar
Son trend web tasarım veya web sitesi şablonu ile internet sitenizi hayata geçirerek, sitelerinizi google arama motoruna uyumlu olarak tasarlıyoruz.
Mobil Uyum
Mobil cihazlar üzerinden web sitelerine girişlerin ciddi oranda yükseldiği göz önünde bulundurulduğunda, web sitenizi mobil uyumlu olarak tasarlıyoruz.
Özel Yazılımlar
Her ihtiyaca cevap veren, geliştirilebilir ve kolay yönetim paneline sahip yazılımlar geliştirerek, web sitelerinizi daha efektif yönetmenizi sağlıyoruz.
Seo Çalışmaları
Sitenizi google seo uyumlu olarak yaptıktan sonra, üst sıralara çıkması için sürekli olarak size danışmanlık vererek, ileride, faaliyet gösterdiği sektörde kalıcı bir pozisyon almasını sağlıyoruz.
Sosyal Medya Hizmeti
Sosyal Medya Yönetimi Nedir ?
Markanızın müşterileri ile birebir iletişime geçebildiği, anlık olarak tüm yeniliklerini geniş kitlelere ulaştırabildiği en büyük online, network ağ yapısıdır. Sosyal medya, yaşamın kendisidir.

Geçmişimiz

 •  2013-2016
  Türkiyenin İlk ve Tek ( Web + Mobil + Facebook + E-Ticaret )
  Kolay ve Pratik Yönetim Sistemi Sitematik Uygulaması.
  İlk 500 Bilişim Firması Arasında Yer Alan ilk Adwords Sertifikalı Firma
  Binbirhizmet B2B, B2C ve C2C yazılımları ve sitesinin sunulması
 •  2007-2013
  SEMPO (Search Engines Marketing Professionals Organization) üyesi ilk Türk firması ve Web + Mobil + Facebook + E-Ticaret sistemlerinin bir arada olduğu özel lisanslı bir yazılım geliştirilmesi.
 •  2005-2007
  Türkiye'nin ilk google adwords sertifikasına sahip firması olmamız ve ilk 500 bilişim firması arasında yer alışımız.
 •  2003-2005
  İlk Adwords ve SEO Çalışmalarına başlanması ve Web tasarım & yazılım hizmetleri.