Web Site Şablonları


Web tasarım konusu, özellikle web site hazırlatmak isteyen ve web site hazırlayan firmalar için karşılıklı sorun olmaya devam etmektedir. Genellikle web sitesini yaptırmak isteyen kuruluşlar istedikleri web tasarımını bilmekte fakat web tasarım firmasına net bir şekilde ifade edememektedirler. Web tasarım firmaları da web sitesini yaptıracak firmadan aldığı sınırlı bilgi çerçevesinde tasarımı hazırlamakta ve sunmaktadır. Bu da çoğu kez beğenilmeyen web tasarımının istemeden kabulü veya bazen de reddi ile neticelenmektedir. Böylece çoğunlukla müşteri ve satıcı memnuniyetsizliğine sebep olmaktadır.

Bu sorunun çözümünde webdew.net web sitemiz barındırdığı 7000 üzerinde özgün web şablonu ile web tasarım yaptıracak firmaların, web tasarım firmalarının, web masterlerin inceleme ve seçim yaptıkları bir web sitesi olmaktadır. Beğenilen veya hayal edilen web sitesinin tasarımı somut olarak web tasarım firmasına belirtilebilmektedir.


Web Siteniz Bize Emanet

Yan panelde bulunan sektörel kategoriler arasından dilediğinizi seçin size istediğiniz düzenlemeleri yaparak, yönetim panelli olarak hazırlayıp teslim edelim. Şablonu şeçtikten sonra tek yapmanız gereken şey şablon talep formunu doldurmak. Biz hazırlayalım siz kendiniz yönetin.

Kategorize ettiğimiz şablonlar tamamen sizin isteğinize göre tasarımsal olarak şekillendirilebilir. Web site şablonları arasında en geniş arşive sahip olan Webdew ile artık profesyonel bir web sitesine sahip olacaksınız.


Not : Flash şablonlara yönetim paneli verilememektedir.
Eğlence Şablonu
Eğlence Web Sitesi Şablonu
Yaratıcı Şablonu
Yaratıcı Web Siteleri Şablonu
Blog Şablonu
Blog Web Site Şablonu
Tüzel Şablonu
Tüzel Web Site Şablonu
Oyun Web Site Şablonu
Teknoloji Web Site Şablonu
Evlilik Web Site Şablonu
Evlilik Web Site Şablonu
Cafe & Restaurant Şablonu
Cafe & Restaurant Şablonu
Eğitim Web Site Şablonu
Kar Amacı Gütmeyen Web Site Şablonu
Hotel Web Site Şablon
Çeşitli Web Site Şablonları
hareketli Web Site Şablonu
Hareketli Web Site Şablonu
özel Web Site Şablonu
Özel Sayfaların Site Şablonu